Історична довідка

Перше ралі «Трембіта», етап Чемпіонату України з ралі, стартувало в центрі Івано-Франківська 24-25 червня 2006 року. В ралі прийняло участь 26 екіпажів, а перемогу здобув екіпаж з Києва Володимир Петренко – Гліб Загорій на автомобілі Mitsubishi Lancer Evo IX.

Через рік в обласному центрі відбулося друге ралі «Трембіта». На старт вийшли вже 28 екіпажів Перемогу святкував київський екіпаж Олександра Салюка молодшого та Адріана Афтаназіва. (Mitsubishi Lancer Evo IX).

Наступної «Трембіти» довелося чекати довгих 6 років. Ралі стартувало в місті Коломия лише 18-19 жовтня 2013 року. Це ралі зібрало на старті рекордну кількість екіпажів – 40. Вболівальники побачили захоплюючу боротьбу на заключному етапі чемпіонату України, а переможцями стали Валерій Горбань (Київ) та Володимир Корся (Одеса) на Mini Cooper S2000 1.6 T.

У 2017 році ралі «Трембіта» вперше була проведена на території Снятинського району. Переможцями стали  одесити Руслан Топор та Володимир Щербаков на Mitsubishi Lancer Evo VIII. Нова траса дуже сподобалась учасникам, і через рік, 6-7 жовтня 2018 року, ралі «Трембіта» повертається в Снятин. Перемогу здобули кияни Борис Ганджа та Євген Сокур на Mitsubishi Lancer Evo IX.

Незмінним організатором всіх «Трембіт» є Прикарпатський Автомобільний клуб. Починаючи з 2017 року до проведення ралі долучилися приватна фірма «Богдан і К» та фермерське господарство «Голден Харвест» які надають велику допомогу в підготовці траси, забезпечують необхідні службові приміщення для проведення змагань, та створюють необхідні умови для спортсменів.

Дізнатися більше можна зі статтей про «Трембіту» та переглянувши фото з минулих змагань.

Наші партнери

За підтримки
Івано-Франківської ОДА
та Снятинської РДА